Zaznacz stronę

Arma Special Detachment

Reprezentujemy nową jakość, zbudowaną w oparciu o kompetencje i doświadczenia m.in. z misji w Afganistanie, w Bośni oraz w bezpośredniej ochronie fizycznej najważniejszych osób władzy w Polsce.

Podstawą wykonywanych zadań są wiedza i doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat służby w militarnych jednostkach specjalnych, również na obszarach dotkniętych konfliktem zbrojnym.

W skład zespołu wchodzą doświadczeni żołnierze oraz funkcjonariusze jednostek i służb specjalnych, jak również specjaliści odpowiedzialni za sprawne i skuteczne wykonanie powierzonych zadań.

Naszym celem jest przełożenie zebranych umiejętności na rynek cywilny i zaoferowanie nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań oraz metod skrojonych na miarę potrzeb klienta.

Arma Special Detachment

Najbardziej profesjonalne i złożone rozwiązania na wszelkie spektrum zagrożeń oraz wsparcia bezpieczeństwa firm, biznesu i osób indywidualnych. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie i pieczołowicie opracowywany przez naszych ekspertów. Niekonwencjonalne podejście do tematu, wielotorowe rozwiązania, dyskrecja, poufność, najnowsza technologia oraz wsparcie profesjonalnego zespołu – tego możecie być państwo pewni. Ze względu na bezpieczeństwo, prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania. Nigdy nie prowadzimy rozmów telefonicznych celem zachowania poufności.

Co oferujemy:

9

ochrona VIP (stała, doraźna)

9

ochrona posesji

9

zabezpieczanie miejsc czasowego pobytu

9

przewóz towarów wartościowych

9

planowanie tras przejazdu oraz pobytu w miejscach o wysokim stopniu zagrożenia

9

rozpoznanie specjalne

9

obserwacja i kontrobserwacja

9

sprawdzenia pirotechniczne

9

wywiad osobowy

9

wykrywanie i zagłuszanie podsłuchów

9

szkolenia z walki wręcz oraz posługiwania się bronią

9

szyfrowanie telefonów i rozmów telefonicznych

9

odzyskiwanie danych z nośników w tym telefonów, łącznie z danymi, które zostały uprzednio wykasowane

9

kontrola oraz audyty bezpieczeństwa

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas.